Akcia

Profil spoločnosti


New Holland spája vo svojom mene spolu 237 rokov histórie a skúseností získaných značkami Fiat Kobelco, Kobelco, O&K a New Holland Construction, presadzujúc sa ako vedúca svetová značka a jeden z hlavných globálnych protagonistov v sektore strojov pre stavebníctvo, bez zrieknutia sa exkluzivity ktorá ho odlišuje od ostatných.
Značka New Holland sa charakterizuje okamžite ako značka, ktorá sa pýši radou výrobkov s prestížnou reputáciou vo svete v spoľahlivosti, výkonových parametroch a kvalite poskytovaných služieb zákazníkom, podporovaná konštantne silou a zdrojmi CNH.

Okrem obrovského kumulatívneho dedičstva histórie a skúseností, v značke New Holland sa spájajú jednotlivé silné stránky značiek ktoré zjednocuje: technológia Fiat Kobelco, konsolidovaná globálnou alianciou s Kobelco, svetovým špecialistom v sektore pásových rýpadiel; inovatívnosť, s ktorou si svoju slávy vydobila značka O&K; kvalita špecifických výrobkov pre ľahké stroje New Holland Construction; a, prirodzene, popularita mena New Holland ako značky známej na celom svete.

CNH je vedúcou spoločnosťou v strojoch pre poľnohospodárstvo a stavebníctvo, vychádzajúcou zo značiek Case a New Holland. S podporou viac ako 12.000 dealerov vo viac ako 160 krajinách, CNH zjednocuje skúsenosti a tradíciu svojich značiek do sily a zdrojov globálnej organizácie na poli komerčnom, priemyselnom, finančnom a v podpore svojich výrobkov.