Akcia

Predaj náhradných dielov


Pre všetky stroje má NEW HOLLAND k dispozícii dostatočné množstvo náhradných dielov. Kvalitné servisné služby závisia od rýchlosti zabezpečenia a dodávok požadovaných náhradných dielov. IT prepojenie a satelitné prepojenie so skladmi u dodávateľov sú zárukou, že požadované náhradné diely a súčiastky budú rýchlo a včas dodané. Túto oblasť neustále NEW HOLLAND zdokonaľuje aj v spojení s partnerskými spoločnosťami.

Ddodávame originálne náhradné diely a príslušenstvo pre stavebné stroje NEW HOLLAND, FIAT KOBELCO, FIAT HITACHI, KOBELCO, ale aj staršie ORENSTEIN & KOPPEL.

Pre dlhodobú, spoľahlivú a najmä bezpečnú prevádzku akéhokoľvek zariadenia je prvoradou podmienkou používanie originálnych náhradných dielov. Preto aj pre NEW HOLLAND je dodávka náhradných dielov na celú škálu ponúkaných výrobkov viac ako samozrejmosťou.

Aj keď trh ponúka množstvo náhrad a napodobenín, používanie originálnych dielov prináša zákazníkom podstatné výhody:
  1. záruka bezpečnosti prevádzky stroja;
  2. zachovanie pôvodných parametrov stroja, tak ako bol skonštruovaný výrobcom;
  3. vzhľadom na neustále vylepšovanie výrobkov, dodávka najvhodnejšieho dielu pre konkrétne výrobné číslo stroja;
  4. náhradné diely sú dostupné aj pre staršie stroje v maximálnej kvalite;
  5. záruka kvality náhradných dielov daná výrobcom.

Naproti tomu iné ako originálne diely predstavujú riziko:
  1. nie je zaručené schválenie ich kvality výrobcom;
  2. výrobcovia strojov pokladajú ich použitie za dôvod pre ukončenie záruky na stroj;
  3. môžu nepriaznivo ovplyvniť ďalšie časti stroja a tak spôsobiť vážnejšie následky;
  4. ich výrobca a dodávatelia nemajú všetky informácie, ktorými disponuje originálny výrobca;

Jednoznačne tu platí fakt, že najlepšie pozná stavebné stroje ich výrobca a autorizovaný predajca. Je teda dôležitým plusom pre zákazníka, ak si kúpi stroj od výrobcu, ktorý aj predaj náhradných dielov zabezpečuje systémovo. Zárukou je dostupnosť dielov aj po rokoch v maximálnej kvalite, aj s prípadnými vylepšeniami. Dnes globálni výrobcovia disponujú sieťou logistických centier, ktoré zásobujú dealerov náhradnými dielmi a prídavnými zariadeniami prostredníctvom sofistikovaých on-line systémov, schopných nájsť požadovaný diel prakticky okamžite kdekoľvek na svete. Jeho dodávka zákazníkovi je potom len otázkou organizácie prepravy.

Pre korektné objednanie náhradného dielu je však nevyhnutnou podmienkou mať korektné informácie od zákazníka. Typ stroja, jeho výrobné číslo, rok výroby a katalógové číslo náhradného dielu sú základné údaje, pomocou ktorých je možné zabezpečiť rýchle a spoľahlivé dodanie náhradných dielov.