Akcia

Servis


Servis považujeme za neoddeliteľnú súčasť stratégie našej spoločnosti, preto jej HYDREX venuje stále veľkú pozornosť. Vysokú úroveň servisných služieb zabezpečuje kvalifikovaný personál, ktorý sa prostredníctvom školení neustále zdokonaľuje v prepracovaných technológiách. Pre rýchlu diagnostiku sa využívajú najnovšie softwérové podporné diagnostické pomôcky. Ich aktualizácia je neustále doplňovaná o nové možnosti zisťovania a určovania krokov pri odstraňovaní závady. K tomu, aby bol zákazník spokojný s prácou servisného oddelenia je vzdelanostná a pomôcková základňa veľmi dôležitá.

K rýchlemu zabezpečeniu servisu napomáha sieť servisných stredísk a tiež kvalita a dostatočné vybavenie servisných vozidiel. Spoločnosť má v súčasnosti k dispozícii sedem servisných vozidiel vybavených diagnostikou a náradím, ako aj základnými náhradnými dielmi. Pre uspokojenie vysokých požiadaviek zákazníkov je NON STOP SERVIS po celý rok.

K vysokej pružnosti a rýchlosti zabezpečovania servisných prác, prispieva aj výrobné zabezpečenie. K dispozícii je obrábacia dielňu, ktorá vyrába od čapoviny, cez ozubené kolesá, zložité prevodovky, rôzne rámové konštrukcie a iné diely. HYDREX zabezpečuje vlastné tepelné spracovanie výrobkov. V strojovom parku sú k dispozícii sústruhy klasické aj CNC, vyvrtávačky, horizontky frézy, stroje pre brúsenie, stroje pre ozubenie, ako aj vysoko výkonné zváracie pracovisko. Veľkou výhodou pre opravy je naváracie a vyvrtávacie pracovisko, pre otvory na valce a čapy. Toto pracovisko je schopné renovovať otvor aj v teréne.

Prostredníctvom osemnástich kvalifikovaných mechanikov sa zabezpečuje nielen servis strojov a zariadení, ktoré firma HYDREX predala po vzniku novej spoločnosti NH, ale má prístup aj do bývalých skladov spoločností značiek O&K, NH (starší) KOBELCO. Servisné služby sú zabezpečované pre všetky predané stroje vrátane vyššie uvedených značiek.

Spoločnosť je schopná vykonávať nielen servis všetkých agregátov zariadení, ale aj náročné GO opravy vo vysokej kvalite a s kompletnou zárukou. V prípade, že zákazník nemôže čakať na prevedenie náročnejšej opravy, poskytuje HYDREX pre klientov zapožičanie potrebného stroja na nevyhnutnú dobu.