Akcia

Pásové midirýpadlá

(New Holland COMPACT line)


Jedná sa o kategóriu stredných rýpadiel do desiatich ton, ktoré ponúkajú uloženie ramena vedľa kabíny aj tzv. mimoosé rameno. Modely sú dostupné v prevedení so skrátenou zadnou časťou a prednou radlicou. Svojou hmotnosťou sú variantou k rýpadlonakladačom, pričom sú svojou výkonnosťou pri rýpaní v porovnaní s rýpadlonakladačmi nedostihnuteľné. Naviac ponúkajú možnosť využívať režimy nastavenia hydraulického systému pre rôzne špeciálne práce.

Typ stroja Výkon motora
(kW)
Hmotnosť
(kg)
Objem lopát
(mm)
Prospekt
(.pdf)
E70B SR 41 8 050 0,12 - 0,37 ENG
E80B MSR 41 8 300 0,12 - 0,37 ENG

Možnosti využitia stroja:
Midirýpadlá sú stroje určené pre hrubé výkopové práce v stiesnených podmienkach. Vďaka pryžovým pásom je ich presun v mestských aglomeráciách jednoduchý. Stroje majú parametre skrátenej zadnej časti pre prácu v stiesnených podmienkach. Parameter hĺbkového dosahu plne postačuje na bežné výkopové práce.

Možnosti príslušenstva:
Podkopové lopaty rôznych šírok, búracie kladivá, svahovacie lopaty sú najčastejšími zariadením, ktoré sa agregujú na tieto stroje. Prídavné okruhy pre kladivo či svahovaciu lopatu sú u týchto strojov už samostatné. Varianta pryžového alebo oceľového pásu je vždy voľbou používateľa.