Akcia

Kolesové nakladače

(New Holland COMPACT line)


Kompaktné kolesové nakladače značky New Holland vás prekvapia svojimi manévrovacími schopnosťami. Vďaka hydrostatickému pojazdu sa vyznačujú presným a citlivým pohybom. Hydraulický systém s prídavným okruhom zvláda prácu s lopatou až do objemu 1,2 m3. Kompaktnosť nakladača podtrhuje aj vynikajúci výhľad všetkými smermi. Najmodernejšia skosená kapota motora je prínosom nielen v stiesnených priestoroch.

Typ stroja Výkon motora
(kW)
Hmotnosť
(kg)
Objem lopaty
(m3)
Prospekt
(.pdf)
W50B TC 38 4 630 0,7 - 1,8 ENG
W60B TC 46 4 940 0,8 - 2,0 ENG
W70B TC 51 5 420 0,9 - 2,4 ENG
W80B TC 57 5 785 1,1 - 2,8 ENG

Možnosti využitia stroja:
Malý kĺbový nakladač s veľkým uhlom natočenia je vhodný ako do terénu, tak aj na spevnené plochy. Jedná sa o vynikajúceho pomocníka v stavebníctve, v poľnohospodárstve, lesníckych alebo drevospracujúcich odvetviach. Verzia TC prináša majiteľovi paralelné vedenie výložníka, čím je práca s paletizačnými vidlami jednoduchá.

Možnosti príslušenstva:
Štandardom je hydraulický rýchloupínač, možnosť výmeny náradia bez opustenia miesta obsluhy. Kliešte na manipuláciu s drevnou guľatinou alebo veľkoobjemová vysokovýklopná lopata na ľahké materiály, alebo naopak drapákové vidly alebo vyhryzávače siláže, to sú špeciálne zariadenia na špecifické pracoviská.